O firmie

Zakład Ślusarski Dziak Stanisław jest firmą działającą na rynku brodnickim od czerwca 1986 roku, a ponad 30 lat.

Właścicielem zakładu jest Stanisław Dziak.

Od początku działalności siedziba przedsiębiorstwa znajdowała się w miejscowości Osiek, tak pozostało do dziś.

Jednak ze względu na ciągły rozwój przedsiębiorstwa oraz chęć dostosowania się do wymogów rynku oraz potrzeb Klientów niezbędne było wybudowanie nowej hali produkcyjnej. Hala produkcyjna zajmowała powierzchnię prawie 800 m². Wybudowanie nowej hali znacząco przyczyniło się do skrócenia aktualnego czasu produkcji i jednocześnie podniesienia jakości wyrobów.

Jednak chęć dalszego rozwoju oraz udoskonalania procesu produkcji spowodowały, że w ostatnim czasie wybudowaliśmy dwie nowe hale. Pierwsza o powierzchni 452 m² przeznaczona jest na halę produkcyjną. W drugiej hali o powierzchni 240 m² stworzyliśmy profesjonalną śrutownię oraz dodatkową powierzchnię magazynową.

Liczymy, że nasz ciągły rozwój przyczyni się do jeszcze większego zadowolenia Klientów z naszych usług.

  • Oto nasz firma - hale produkcyjne i magazynowe w Gorczenicy pod Brodnicą:
Hale produkcyjne i magazynowe należące do naszej firmy - Zakładu Ślusarskiego Dziaka Stanisława - w Gorczenicy Hale produkcyjne i magazynowe należące do naszej firmy - Zakładu Ślusarskiego Dziaka Stanisława w Gorczenicy Hale produkcyjne i magazynowe należące do naszej firmy - Zakładu Ślusarskiego Dziaka Stanisława w Gorczenicy Hale produkcyjne i magazynowe należące do naszej firmy - Zakładu Ślusarskiego Dziaka Stanisława w Gorczenicy

Od kilku lat firma ma stałych odbiorców, działa na zasadzie reklamy z polecenia stałych klientów. Klientami są firmy prężnie działające na rynku lokalnym, między innymi:

  • Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy „KOWALK” z Bartniczki,
  • Sieć Sklepów Hildebrandt w Brodnicy,
  • Zakłady Cukiernicze Vobro,
  • Fabryka Mebli Stolkar,
  • Firma Neo-system,
  • Firma mamAUTO,
  • Firma "DOMINIK" Wiesława Pawlikowska.

Posiadamy certyfikat TUV zgodności zakładowej kontroli produkcji dla elementów nośnych oraz ich zestawów wykonanych ze stali do klasy EXC 3 wg EN 1090-2 oraz spełniamy normatywne wymagania jakościowe obowiązujące w procesach spawalniczych potwierdzone otrzymanym certyfikatem TVU EN ISO 3834.Gorąco zachęcamy do kontaktu!